5. Ročník - 2010/2011





Kontaktujte nás na: fjfipinec@seznam.cz

4. Ročník - 2009/2010



3. Ročník - 2009/2010


1. místo Liška
2. místo Navrátil
3. místo Zatloukal


2. Ročník - 2008/2009

Přeborníkem Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ve stolním tenise se stal

Petr Habásko.

Prvním vicemistrem je Toom Kouřim,
druhým vicemistrem Honza Navrátil.

Titul nejkrutopřísnějšího freestylera obhájil Toom Kouřim.

Prohlédněte si fotky - fjfipinec.rajce.net.

Základní skupiny

alfa
Kůrka
Hlavatý (odstoupil)
Šediváková
Viet an Bui
Hrdinová

beta
Vavrek
Zatloukal
Hoang Dieu
Pejchal
Koštejn

gama
Navrátil
Zikmund
Karásek
Aurél Gábris
Judas

delta
Kepka
Jediný
Cúth
Potoček
Brougham

epsilon
Nguyen Toan
Chadzitaskos (odstoupil)
Železný
Špaček
Hradilová


Kouřim
Kučírek
Liška
Kůs
Malay

psí
Ondráček
Prokůpek
Štefaňák
Medřický
Velechovský

Osmifinále

Habásko
Železný

Kepka
Novotný

Navrátil
Prokůpek

Kučírek
Kůrka

Šediváková
Ondráček

Nguyen Toan    
Jediný

Zikmund
Vavrek

Kouřim
Zatloukal
Čtvrtfinále

Habásko
Kepka

Navrátil
Kučírek

Nguyen Toan    
Šediváková

Kouřim
Zikmund
Semifinále

Habásko - Navrátil
Kouřim - Nguyen Toan

O 3. místo
Navrátil - Nguyen Toan

Finále
Habásko - Kouřim

1. Ročník - 2007/2008

Přeborníkem Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ve stolním tenise se stal

David Karal.

Prvním vicemistrem je Honza Navrátil,
druhým vicemistrem Vašek Zatloukal.

Titul nejkrutopřísnějšího freestylera získal Toom Kouřim.

Základní skupiny

alfa
Toom Kouřim
David Karal
Jan Prokůpek
Helena Šediváková
Petr Novotný, Ing.

beta
Radim Demut, Bc. (odstoupil)
Jaroslav Novotný, Ing. PhD.
Petr Vácha
Jan Judas
Zuzana Farová

gama
Tomáš Mánik
Vašek Zatloukal
Jakub Klečka
Vít Tomica

delta
Václav Kůs, Ing. PhD. (odstoupil)
Martin Vlček
Peter Kačina
Jana Hradilová

epsilon
Radek Máca
Ondřej Glatz, Bc.
Jakub Železný
Jan Mach, Ing.


Michal Špaček
Petr Dvořák
Katka Marková
Jan Vysoký
Ondra Kudláček

sigma
Honza Navrátil
Ladislav Hlavatý, prof. RNDr. DrSc.
Jakub Cúth
Dalibor Karásek

Čtvrtfinálové skupiny    

Newtonova sk.
Honza Navrátil
Michal Špaček
Ondřej Glatz

Lagrangeova sk.
Radek Máca
Petr Dvořák
Ladislav Hlavatý

Hamiltonova sk.
Vašek Zatloukal
Toom Kouřim
Martin Vlček

Einsteinova sk.
David Karal
Jaroslav Novotný
Tomáš Mánik
Semifinále

Honza Navrátil - Radek Máca
David Karal - Vašek Zatloukal

O 3. místo
Vašek Zatloukal - Radek Máca

Finále
David Karal - Honza Navrátil